Centrum Szkoleniowe KLANZA w Krakowie

 

18 lipca 2000 r. Zarząd Główny w Lublinie powołał do życia niepubliczną placówkę doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym.
Centrum Szkoleniowe KLANZA wpisane jest do ewidencji MEN pod poz. DN.2.14123/rej/18/00. Obowiązki Dyrektora Centrum pełni obecnie Lucyna Bzowska.

Od  dnia 1 września 2014 roku działa Centrum Szkoleniowe KLANZA w Krakowie.
Dyrektorem jest Joanna Niedziałek (tel. 727 555 717)

Centrum Szkoleniowe KLANZA w Krakowie - wpisane jest do prowadzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego  ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli pod nr 63/2014. Placówka obejmuje zasięgiem działania obszar Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem Centrum jest organizowanie i prowadzenie doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej publicznych i niepublicznych szkół i placówek oświatowych wykorzystując wypracowaną przez 20 lat doświadczeń METODĘ KLANZY 
Warsztaty prowadzi kadra pedagogiczna z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem.

 

KARTA ZGLOSZENIA NA WARSZTATY - do pobrania

 

Smile„MALUCHY ROSNĄ... NIE TYLKO WIOSNĄ - wspieranie rozwoju małych dzieci w przedszkolu" (kontynuacja szkolenia „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy"

Prowadzący : Anna Jendryka – trener KLANZY

Termin: 30.09.2017 (sobota) godz. 8.30 - 18.00

01.10.2017 (niedziela) godz. 8.30 - 13.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie ul. Okólna 16

Ilość godzin: 18 godz. dydaktycznych

Odpłatność: 195 zł, 185 zł członkowie KLANZY

Warsztaty zawierają kolejnych 20 autorskich piosenek, zabaw, pląsów napisanych z myślą o pracy z najmłodszymi dziećmi. Wszystkie utwory zawarte są na płycie CD, którą każdy uczestnik otrzyma wraz z zaświadczeniem.

Są kontynuacją poszukiwań skutecznych sposobów dotyczących pracy z dzieckiem przedszkolnym, szczególnie tym najmłodszym. To materiał autorski zawierający 20 nowych piosenek, zabaw, pląsów ułatwiających nauczycielowi stworzenie wyjątkowej atmosfery w grupie, a dzieciom dający poczucie, że przedszkole jest miejscem niezwykłym, w którym każdy może czuć się dobrze i bezpiecznie. Program warsztatów zawiera propozycje zabaw przy muzyce, łatwe układy ruchowe, zabawy ze śpiewem, masażyki, ćwiczenia twórcze, a także proste pomysły plastyczne i rozwiązania scenograficzne z powszechnie dostępnych materiałów. Autorki oprócz własnych piosenek, wykorzystują w atrakcyjny i ciekawy sposób utwory muzyki klasycznej, które dzięki odpowiednim rekwizytom i prostym pomysłom przekształcają się w efektowne minispektakle. Istotnym tematem poruszanym w trakcie zajęć jest efektywna współpraca z rodzicami. Aby wziąć udział w szkoleniu nie jest konieczne uczestnictwo w jego pierwszej części.

 

SmileOD WIOSNY DO ZIMY RAZEM SIĘ BAWIMY "

Prowadzący : Marzenna Czachórska -Wtykło - trener KLANZY

Anna Myślak - trener KLANZY

Termin: 06.10.2017 (piątek) godz. 16.00 - 20.30

07.10.2017 (sobota) godz. 8.30 - 19.00

Miejsce: Samorządowe Przedszkole nr 80 , ul. Kotlarska 5a,  Kraków

Ilość godzin: 20 godz. dydaktycznych

Odpłatność: 195 zł, 185 zł członkowie KLANZY

Adresatami są nauczyciele przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, rytmiki, opiekunowie świetlic oraz studenci.
Na warsztatach zaprezentowane będą proste zabawy muzyczno-ruchowe i tańce z wykorzystaniem nowych rekwizytów, nowe - autorskie partytury na instrumenty perkusyjne do utworów z muzyki klasycznej oraz różne zabawy o charakterze integracyjnym. Nie zabraknie też prostych zabaw plastycznych . Układ zajęć nawiązuje do 4 pór roku.
Zapraszamy wszystkich, którym warsztaty "Od butelki do guzika..." i "Klasyka dla smyka..." przyniosły nowe pomysły do pracy z dziećmi i tych, którzy pomysłów zaczynają szukać na warsztatach KLANZY.

 

Smile" ŁATWE  TAŃCE  DLA KAŻDEGO- MAŁEGO I DUŻEGO" - WARSZTATY GOŚCINNE

Prowadzący: WODZIREJE Z KRAKOWA

Termin: 04.11.2017 (sobota) godz. 9:00-17:30

Miejsce: Szkoła Podstawowa  nr 123, ul. Okólna 16, Kraków

Ilość godzin: 10 godz. dydaktycznych

Odpłatność: 155 zł, 145 zł członkowie KLANZY

W programie warsztatów: tańce, zabawy integracyjne i działania plastyczne zostały zebrane w bloki tematyczne: „Od Azji do Ameryki Południowej", „Na Dzikim Zachodzie", „Na zamku", „W kosmosie", „W Polsce". W choreografiach zostały wykorzystane rekwizyty takie, jak chustki, pompony i wstążki gimnastyczne.
Warsztaty są adresowane do nauczycieli przedszkoli i wczesnej edukacji, nauczycieli świetlic oraz studentów kierunków pedagogicznych.

 

Smile"NA KRÓLEWSKIM DWORZE" cz. I

Prowadzący: Klaudia Pacławska, Joanna Trygar-Polak - trenerzy KLANZY

Termin: 25.11.2017 (sobota) godz. 8:30-17:00

Miejsce: Samorządowe Przedszkole nr 87 LAJKONIK, ul. Spółdzielców 7, Kraków

Ilość godzin: 10 godz. dydaktycznych

Odpłatność: 155 zł, 145 zł członkowie KLANZY

W programie wybrane tańce dworskie renesansowe angielskie i francuskie w prostych układach dla dzieci - tło epoki. Pomysły na zajęcia plastyczne inspirowane etykietą dworską. Wykonanie broszy tiulowej, kryzy z krepiny i róży z filcu (filcowanie).
Warsztaty adresowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, świetlic, organizatorów czasu wolnego.

 

Następne szkolenia będą się pojawiać sukcesywnie.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: szkolenia.krakow@klanza.org.pl wraz z wypełnioną KARTĄ ZGŁOSZENIA ( do pobrania)
Po wysłaniu karty zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia pod wskazany adres e-mail.
Prosimy wtedy o wpłatę należności na konto:
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Krakowie ,
30-611 Kraków, ul. Beskidzka 28/28
PKO BP I O/KRAKÓW 93 1020 2892 0000 5002 0422 8466
z dopiskiem (nazwa szkolenia)

Na szkolenia zapisywane będą tylko i wyłącznie te osoby, które równolegle z wysłaniem KARTY ZGŁOSZENIA wniosą opłatę na konto za szkolenie.

Wpłaty na konto minimum na 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów !!!
Brak odpowiedniej ilości wpłat spowoduje odwołanie warsztatów lub zmianę ich terminu. W takim przypadku przysługuje zwrot całości wniesionej wpłaty lub przesunięcie wpłaty na inne, wybrane z naszej oferty szkolenie.
Rezygnacja z zarezerwowanego na szkolenie miejsca tylko drogą mailową min. na 5 dni przed terminem. W przeciwnym wypadku wpłata będzie zwracana w 50 %.
W przypadku nieobecności na warsztatach bez wcześniejszego powiadomienia, nie przysługuje zwrot kosztów.

Do każdej wpłaty na konto automatycznie wystawiamy fakturę na nazwisko osoby wpłacającej. W razie innego nabywcy lub innej formy płatności prosimy to uzgodnić z Dyrektor Centrum Szkoleniowego KLANZA w Krakowie p. Joanną Niedziałek tel. 727 555 717
poniedziałek, środa w godz. 8 30 - 11 30, oraz wtorek w godz. 18 - 20,,
e-mail: szkolenia.krakow@klanza.org.pl

Jeżeli za szkolenie płaci placówka, niezbędne jest potwierdzenie dyrekcji drogą mailową o pokryciu kosztów szkolenia oraz zgoda na wystawienie faktury VAT na placówkę.
W przypadku wpłat dokonywanych przez placówkę prosimy w treści przelewu podać tytuł szkolenia, NIP instytucji oraz imiona i nazwiska uczestników, za których została dokonana opłata.

Faktury wystawiamy w terminie tylko  do 7 dni od daty wpływu pieniędzy na konto.


SmileIstnieje możliwość zamówienia tych lub innych warsztatów z oferty Stowarzyszenia KLANZA dla Państwa placówki.  Prowadzimy szkolenia na zamówienie dla rad pedagogicznych i innych placówek dostosowując program do indywidualnych potrzeb placówki i grona pedagogicznego.

 

Ceny warsztatów na zamówienie:

195 zł za godz. dydaktyczną (na terenie Krakowa)
205 zł za godz. dydaktyczną + koszty dojazdu (poza terenem Krakowa)

Dla warsztatów powyżej 10 godz. dydaktycznych dopuszczamy możliwość negocjacji cen.

Osoby oraz instytucje zainteresowane naszą ofertą warsztatową prosimy składać zamówienia drogą mailową:  szkolenia.krakow@klanza.org.pl

 

 

 

2009 - 2010 Klanza Kraków   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków