Centrum Szkoleniowe KLANZA w Krakowie

 

18 lipca 2000 r. Zarząd Główny w Lublinie powołał do życia niepubliczną placówkę doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym.
Centrum Szkoleniowe KLANZA wpisane jest do ewidencji MEN pod poz. DN.2.14123/rej/18/00. Obowiązki Dyrektora Centrum pełni obecnie Lucyna Bzowska.

Od  dnia 1 września 2014 roku działa Centrum Szkoleniowe KLANZA w Krakowie.
Dyrektorem jest Joanna Niedziałek (tel. 727 555 717)

Centrum Szkoleniowe KLANZA w Krakowie - wpisane jest do prowadzonej przez Marszałka Województwa Małopolskiego  ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli pod nr 63/2014. Placówka obejmuje zasięgiem działania obszar Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem Centrum jest organizowanie i prowadzenie doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej publicznych i niepublicznych szkół i placówek oświatowych wykorzystując wypracowaną przez 20 lat doświadczeń METODĘ KLANZY 
Warsztaty prowadzi kadra pedagogiczna z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem.

 

KARTA ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY - do pobrania


Laughing Taneczne spotkania z Klanzą cz.II

Prowadzący: Mirosław Bzowski trener PSPiA Klanza

Miejsce : Samorządowe Przedszkole nr 87, Kraków ul. Spółdzielców 7

Termin: 19 - 20.10.2018 piątek: 16:00-20:00   sobota: 9:00-17:00

Ilość godzin: 15

Odpłatność : 200 zł. Członkowie Klanzy : 190 zł. Uczestnicy otrzymują CD z materiałem muzycznym

Warsztaty adresowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczania zintegrowanego, nauczycieli wychowania fizycznego, animatorów kultury, pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, liderów grup, osób zajmujących się organizacją czasu wolnego. Program zawiera:- zapoznanie i naukę uczestników 16 tańców integracyjnych opartych na tradycyjnych tańcach z różnych stron świata i melodiach ludowych między innymi: Promoroaga, Crazy Daisy mixer, , Marsz, Circassian Circle, Wesoły Szkot, Wielkopolskie zaślubiny,  Czas powrotu,  Eretz Eretz,  Triolett, Na cztery,  Misir Lou ,  Pach Pi,  Al Achat,  Mayim, Mayim,  Katia.

 

Laughing Inspirowane folklorem – proste tańce integracyjne,

zabawy i działania plastyczne cz.II

Prowadzący: Mirosław Bzowski trener PSPiA Klanza

Miejsce : Samorządowe Przedszkole nr 87, Kraków ul. Spółdzielców 7

Termin: 21.10.2018 niedziela: 9:00-14:00

Ilość godzin: 6

Odpłatność : 100 zł. Członkowie Klanzy 90 zł. Uczestnicy otrzymują CD z materiałem muzycznym

Warsztaty adresowane są  do nauczycieli szkół i przedszkoli oraz wychowawców placówek socjalnych i kulturalno– oświatowych. W programie propozycje zabaw taneczno-ruchowych, pląsów, piosenek na powitanie i pożegnanie, zabaw z wykorzystaniem instrumentów muzycznych oraz nauka prostych tańców integracyjnych opartych na figurach i  motywach  tańców regionalnych m.in.: grozik, polka węgierka, polonez, litery, jedliniok, krakowiak, a także działania plastyczne, których motywem przewodnim jest folklor. Uczestnicy poznają metody umożliwiające w atrakcyjny i przystępny  sposób wykorzystanie tradycyjnej muzyki ludowej w pracy w grupach. Tematyka warsztatów pogrupowana jest w trzy bloki tematyczne:  „Na śląską nutę”, „Ludowa kapela” i „Krakowskim cwałem…”
Warsztaty są kontynuacją  działań realizowanych pod tym samym tytułem z wykorzystaniem  oryginalnej publikacji „Inspirowane folklorem”, lecz aby wziąć udział w szkoleniu nie jest konieczne uczestnictwo w jego pierwszej części. Podobnie jak w pierwszej części tak i w drugiej gwarantujemy dużą porcję dobrej zabawy, ruchu, odprężenia oraz kontakt z ludową twórczością artystyczną.

 

Laughing Na królewskim dworze cz.I

Prowadzący: Joanna Trygar-Polak trener PSPiA Klanza

Klaudia Pacławska trener PSPiA Klanza

Miejsce :     Kraków (zostanie podane w terminie późniejszym)

Termin: 27.10.2018 sobota: 9:00-18:00

Ilość godzin: 10

Odpłatność : 155 zł. Członkowie Klanzy 145 zł.

W programie 7 tańców z choreografią opartą na oryginalnych układach sprzed 500 lat!!! Wybrane dworskie tańce renesansowe w prostych układach dla dzieci - tło epoki oraz pomysły na zajęcia plastyczne inspirowane etykietą dworską. Choreografie oparte na autentycznych tańcach z epoki renesansu. Spodziewajcie się: harców wędrownych artystów, wesołych pląsów praczek dworskich, groźnych wojennych przytupów i wystrzałów, nie obędzie się także bez dostojnych i nastrojowych tańców dla księżniczek i królewiczów! W więc czujcie się zaproszeni na królewską przygodę! Przyjemność sprawią Wam propozycje plastyczne: oryginalne, proste do wykonania rekwizyty wzbogacające tańce. Poznacie tło epoki jak, również tajemnice dam złotego wieku. Mile widziane długie spódnice i wygodne obuwie.

 

Laughing Metody integracyjne w pracy z grupą - wprowadzenie do

pedagogiki zabawy

Prowadzący: Joanna Joanna Niedziałek trener PSPiA Klanza

Miejsce :     Kraków (zostanie podane w terminie późniejszym)

Termin:       16-17.11.2018 piątek: 16:00-20:00   sobota: 9:00-17:00

Ilość godzin: 18

Odpłatność : 200 zł. Członkowie Klanzy 190 zł.

Warsztaty przybliżają cele, zasady i podstawy pedagogiki zabawy. Poprzez czynne uczestnictwo pozwalają poznać metody: organizacji sytuacji początkowych w grupie, rozluźniające i integrujące, prowadzenia dyskusji, informacji zwrotnych, naukę

kilkunastu tańców integracyjnych, kilkudziesięciu zabaw dla małych i dużych grup. Warsztaty są znakomitą propozycją dla grup, które zamierzają włączyć metody aktywizujące do swojej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a także seniorami.

 

Laughing Łatwe tańce dla każdego - małego i dużego PILOTAŻ

Prowadzący: Anna Pokój trener PSPiA Klanza

Piotr Pokój trener PSPiA Klanza

Termin:      23- 24.11.2018    piątek 16:00-20:00  sobota: 9:00-17:00

Ilość godzin: 15

Miejsce :  Samorządowe Przedszkole nr 65  ul. Strzelców 5 Kraków

Odpłatność : 175 zł. Członkowie Klanzy 165 zł.

Nowy warsztat małżeńskiego duetu. Tańce, zabawy integracyjne i działania plastyczne zostały zebrane w bloki tematyczne: „Od Azji do Ameryki Południowej”, „Na Dzikim Zachodzie”, „Na zamku”, „W kosmosie”, „W Polsce”. W choreografiach zostały wykorzystane rekwizyty takie, jak chustki, pompony i wstążki gimnastyczne.
Warsztat jest adresowany do nauczycieli przedszkoli i wczesnej edukacji, nauczycieli świetlic oraz studentów kierunków pedagogicznych.

Laughing Muzyka etniczna w zabawach dla dzieci

Prowadzący: Małgorzata Sikora trener PSPiA Klanza

Termin:       25-26.01.2019     piątek: 16:00-20:00   sobota: 9:00-17:00

Ilość godzin: 15


Celem warsztatu jest przybliżenie poprzez muzykę tradycji, obrzędowości i klimatu indiańskich, afrykańskich i azjatyckich (Indie, Chiny) grup etnicznych. Uczestnicy podczas szkolenia oprócz nauki tradycyjnych tańców i zabaw wykonają charakterystyczną dla tych grup biżuterię, zabawki i elementy strojów. Tańce można wykorzystać na różnych uroczystościach, a prace plastyczne mogą być miłym prezentem dla najbliższych (rodziców, dziadków, przyjaciół). Szkolenie adresowane jest do nauczycieli przedszkoli, szkół, świetlic oraz studentów, którzy szukają inspiracji do pracy z dzieckiem.

 

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: szkolenia.krakow@klanza.org.pl wraz z wypełnioną KARTĄ ZGŁOSZENIA ( do pobrania)
Po wysłaniu karty zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia pod wskazany adres e-mail.
Prosimy wtedy o wpłatę należności na konto:
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Krakowie ,

ul. Spóldzielców 7, 30-682 Kraków
nr konta bankowego: 93 1020 2892 0000 5002 0422 8466

z dopiskiem (nazwa szkolenia)

Na szkolenia zapisywane będą tylko i wyłącznie te osoby, które równolegle z wysłaniem KARTY ZGŁOSZENIA wniosą opłatę na konto za szkolenie.

Klient ma prawo do zwrotu pieniędzy tylko w przypadku odwołania zajęć przez organizatora. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przeniesienia wpłaty na inne warsztaty z listy organizatora. Zawsze istnieje możliwość podania innej osoby na swoje miejsce.

Do każdej wpłaty na konto automatycznie wystawiamy fakturę na nazwisko osoby wpłacającej. W razie innego nabywcy lub innej formy płatności prosimy to uzgodnić z Dyrektor Centrum Szkoleniowego KLANZA w Krakowie p. Joanną Niedziałek tel. 727 555 717
poniedziałek, środa w godz. 8 30 - 11 30, oraz wtorek w godz. 18 - 20,,
e-mail: szkolenia.krakow@klanza.org.pl

Jeżeli za szkolenie płaci placówka, niezbędne jest potwierdzenie dyrekcji drogą mailową o pokryciu kosztów szkolenia oraz zgoda na wystawienie faktury na placówkę.
W przypadku wpłat dokonywanych przez placówkę prosimy w treści przelewu podać tytuł szkolenia, NIP instytucji oraz imiona i nazwiska uczestników, za których została dokonana opłata.

Faktury wystawiamy w terminie tylko  do 7 dni od daty wpływu pieniędzy na konto.


Smile Istnieje możliwość zamówienia tych lub innych warsztatów z oferty Stowarzyszenia KLANZA dla Państwa placówki.  Prowadzimy szkolenia na zamówienie dla rad pedagogicznych i innych placówek dostosowując program do indywidualnych potrzeb placówki i grona pedagogicznego.

 

Ceny warsztatów na zamówienie:

195 zł za godz. dydaktyczną (na terenie Krakowa)
205 zł za godz. dydaktyczną + koszty dojazdu (poza terenem Krakowa)

Dla warsztatów powyżej 10 godz. dydaktycznych dopuszczamy możliwość negocjacji cen.

Osoby oraz instytucje zainteresowane naszą ofertą warsztatową prosimy składać zamówienia drogą mailową:  szkolenia.krakow@klanza.org.pl

 

 

 

2009 - 2010 Klanza Kraków   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków